logo
YEMEK LİSTESİ

Erzurum Özel Okulları

Erzurum Özel Okulları

Erzurum şehri Doğu Anadolu’nun en önemli şehridir. Bu durum Erzurum da eğitiminde ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.Erzurum özel okulları bu eğitim sisteminin temelini oluşturmaktadır. Erzurum özel okullar olarak gün geçtikçe zenginleşmekte yeni yeni kolejler açılmaktadır. Bizler Erzurum Kültür Koleji olarak yıllardan beri var olan tecrübemiz ile şehrimize hizmet vermekteyiz.

Erzurum kültür ortaokulu kaliteli eğitimi ilke edinmiş öğrencilerin başarılı olabilmeleri için ellerinden geleni yapmakta olan fedakar bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Erzurum özel okullar olarak sayıca artış göstermiş olsa bile kaliteli eğitim anlayışına sahip kurumların sayısı yeterli görünmemektedir.

Erzurum özel okulları

Eğitim sadece okullarda öğretmenlerle sınırlı olan bir durum değildir.Eğitim için ailelerinde kendilerine düşen görevleri yapmaları gerekmektedir. Eğitimin aile-okul işbirliği içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aileler çocuklarına sahip çıkmalı, çocuğumu özel okula gönderdim artık üzerimde herhangi bir sorumluluk bulunmamaktadır gibi bir yanılgıya düşmemelidir.
‘’Kültürlü olan kazanır.’’ sloganıyla öğrencilerinin yanında olan Erzurum Kültür Koleji kaliteli eğitim anlayışını ilke edinmiş bulunmaktadır.Erzurum özel okullar arasında yer alan kültür koleji öğrencilerin sadece akademik bakımdan değil kültür, sanat, spor, yabancı dil gibi alanlarda da beceri sağlamaları için çalışmaktadır. Kültür l-koleji olarak öğrencilerimizin kendilerini tanımış, ilgi ve yeteneklerinin farkında, öğrenmeyi öğrenmiş, problem çözme becerisi kazanmış, her bakımdan donanımlı biçimde ortaokul eğitim hayatlarını tamamlamalarını sağlamak için çalışmaktayız. Bu önemli süreçte velilerimiz ile işbirliği yapmamız gerektiğini bir kez daha vurguluyoruz.
öğrencilerimiz için neler yapacağımızı özel okul olarak hangi imkanlara sahip olduğumuzu görmeniz için siz değerli velilerimizi kurumumuzda misafir etmek bizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Sizlerde çocuklarınızın kaliteli eğitim almaları, akademik ve sosyal alanlarda kendilerini yetiştirmelerini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kaliteli, genç eğitim kadromuzla Erzurum eğitim sisteminde farklılık oluşturduğumuzun farkındayız.

Bizimle her türlü konuda konuşabilir, okulumuz hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Erzurum kültür ortaokulları olarak siz velilerimize her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.
https://erzurumkulturkoleji.com/iletisim/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *